-12%

BOSCH Вградна плотна PIB 375FB1E

 • Сензорско управување, INDUKCIJA
 • Дигитален дисплеј
 • Сигурносен клуч за деца
 • Сила 3,7kwДостапност:

Нема на залиха

33,740.00 ден 29,690.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка индукциона вградна плоча на сензор, 30 см
 • Брусени ивици со метални лајсни од страните
 • Сензорско управување Direct select
 • Дигитален дисплеј Top control
 • Рестарт функција
 • Брз старт функција
 • Приказ на потрошувачка на електрична енергија
 • Опција за брзо загревање на двете грејни зони
 • Електронски програмски часовник со функција на исклучување
 • 2 индукциони грејни зони со препознавање на големината на дното на садот
 • 1 грејна зона: 145 мм- 1,4kW(max 2.2kW)
 • 2 грејна зона: 210 мм- 2,2кW(max 3.7kW)
 • 9 степени на сила
 • Сила 3,7kw
 • Дигитален двостепен индикатор за преостанатата топлина
 • Сигурносен клуч за деца
 • Димензии-вградни : 270×490 (mm)
 • Тежина : 7 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.