-12%

BOSCH Рачен пасатор MSM 14000

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби и мраз1,699.00 ден 1,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Има ниско ниво на бучавост,лесен и брз
 • CleverMixx лежи совршено на рака и го прави лесно и едноставно ракувањето
 • Пластиката која е во контакт со храната не содржи бисфенол A (BPA free)
 • Повеќе наменска употреба
 • Иновативен остар QuattroBlade нож,дава совршени резултати на пасирање, мешање,сецкање
 • Безбедносно заклучување
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби и мраз

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.