-13%

ISKRA Рачен стапен блендер-пасатор HB 01 СЕТ

– 3 во 1: Пасатор, Маталка, Сецко
– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност: 200 W (макс)


2,060.00 ден 1,790.00 ден

Спореди

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

  • 3 во 1: Пасатор, Маталка, Сецко
  • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  • Моќност: 200 W (макс)
  • Поставување брзина: 2 прилагодувања
  • Ножеви од нерѓосувачки челик
  • Материјал: пластика
  • Ергономска форма

Додатоци:

  • Сад: 800 ml

2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.