-12%

SENCOR Рачен пасатор SHB 4378WH

– 2 брзини – Стандард и TURBO
– 4 челични сечила со можност за дробење и мраз
– Екстра тивок DC мотор
– Моќност 800 W


Original price was: 3,250.00 ден.Current price is: 2,860.00 ден.

Спореди

Опис

  • 2 брзини – Стандард и TURBO
  • 4 челични сечила со можност за дробење и мраз
  • Екстра тивок DC мотор
  • Моќност 800 W
  • 700 ml сад со капак за смути
  • 500 ml сад за сецкање и матење
  • Челичен приклучок соодветен за работа со жешка храна
  • Ергономска рачка
  • Должина на кабел: 1.2 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.