-12%

BOSCH Рачен пасатор MSM 66120

 • Боја : бела / сива
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 12
 • Нож со четири сечила3,750.00 ден 3,299.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела / сива
 • Ергономски обликуван дводелен штапен миксер
 • Додатна турбо типка за уште подобри резултати
 • Нож и нога за мешање од инокс
 • Тивок мотор со мали вибрации
 • Копче за менување на ногата за мешање
 • Нож со четири сечила за одлични резултати
 • Број на брзини за лесно ракување: 12
 • Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови
 • Опрема
 • Прозирно лонче за мешање со скала за мерење за припрема на храна за бебиња или мешање пијалоци, кајмак
 • Поклопец за лончето за мешање
 • Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирењем месо, ореви и припрема на сосови , десерти и меки пецива, храна за бебиња кои го сочинуваат горен дел и лонче променливо од оплеменит челик, поклопец за непропусно затворање и чување во фрижидер
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Должина на кабел 1,4 м
 • Димензии (v x š x d):39.3x55x62 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.