-12%

SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH

– Моќност 400 W
– Тивка работа на моторот
– 2 брзини


1,490.00 ден 1,310.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност 400 W
  • Тивка работа на моторот
  • 2 брзини
  • Егрономска рачка
  • Челично сечило
  • Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
  • Боја – бела
  • Тежина – 0,9 kg
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.