-12%

BOSCH Рачен пасатор MS 61A4110

– MS61A4110 e рачен блендер од 800 W антрацит / нерѓосувачки челик
– Исклучително моќен мотор од 800 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни
– 12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција


3,299.00 ден 2,899.00 ден

Спореди

Опис

 • MS61A4110 e рачен блендер од 800 W антрацит / нерѓосувачки челик
 • Исклучително моќен мотор од 800 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни
 • 12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција
 • TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност
 • SoftTouch: совршено лежи во рака
 • Ергономски дизајн – практичност и ефикасност
 • Елегантен и модерен дизајн кој одговара на вашата кујна благодарение на издржливиот нерѓосувачки челик.
 • AntiSPlash: заштита од прскање со нов оптимизиран дизајн
 • Иновативен, остар нож QuattroBlade со четири ножеви за совршени резултати при пасирање, мешање и сецкање
 • Тивок мотор со малку вибрации
 • Лесно пасирање и мешање без иритирачко прскање, нова иновативна форма на блендерот
 • Сите делови освен моторот се перат во м. за садови
 • Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.