-12%

SENCOR Рачен пасатор SHB 4260WH EUE3

– Две сечила од медицински челик
– Моќност 600 W
– 700 ml чаша со капак
– 500 ml сецко


2,890.00 ден 2,540.00 ден

Спореди

Опис

  • 2 брзини – Standard и TURBO
  • Две сечила од медицински челик
  • Моќност 600 W
  • 700 ml чаша со капак
  • 500 ml сецко
  • Маталка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.