-12%

BOSCH Миксер MFQ 3030S

 • Боја: бела/светло сива
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • 4 работни брзини
 • Приклучна сила: 350 W

 


2,499.00 ден 2,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела/светло сива
 • 4 работни брзини
 • Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Намотување на кабелот на апаратот
 • Прикладен за леваци
 • 2 турбо маталки за мешање
 • 2 стабилни маталки за месење
 • Приклучна сила: 350 W
 • Димензии (v x š x d): 100x230x160 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.