-12%

SENCOR Миксер SHM 6206SS

– 5 брзини за секакви типови на рецепти
– Turbo копче
– 2 типа на додатоци


Original price was: 3,610.00 ден.Current price is: 3,180.00 ден.

Спореди

Опис

 • 5 брзини за секакви типови на рецепти
 • Turbo копче
 • 2 типа на додатоци
  Сет од 2 парчиња хромирани маталки за шлаг, крем, пире, паштети, јајца
  Сет од 2 парчиња хромирани куки за месење на тесто
 • Капак со прозорче кое се отвара за додавање на состојки
 • Сад за состојки од инокс кој ротира
 • Копче за вадење на маталките и куките
 • Тивка работа
 • Ергономски дизајн
 • Осигурач против презагревање
 • Моќност 500 W
 • Капацитет на садот за состојки 2,5 L
 • Должина на кабел: 1.2 m
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.