-12%

SENCOR Миксер SHM 5406

– Turbo копче
– Кутија за додатоците
– Тивко работење
– Лесно за одржување и чистење


1,670.00 ден 1,470.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Турбо копче
  • 5 брзини
  • Достапен во две бои: жолта и црвена
  • Два вида на додатоци
  • Тивка работа
  • Егрономска рачка со гумирана површина
  • Лесни за чистење и одржување
  • Термален прекинувач против прегревање
  • Моќност: 200 W
  • Должина на кабел: 1.2 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.