-12%

SENCOR Миксер SHM 5207SS

– Влезна моќност (W) 400 W
– Брзини 6
– Маталки
– Алатка за месење


1,960.00 ден 1,720.00 ден

Спореди

Опис

 • Влезна моќност (W) 400 W
 • Брзини 6
 • Маталки
 • Алатка за месење
 • Турбо режим
 • Боја Сребрена
 • 6 нивоа на брзина за сите видови рецепти
 • Турбо копче за максимална брзина
 • Сет од 2 парчиња куки за за матење шлаг, креми, пире од компири, намази, белки и жолчки
 • Сет од 2 парчиња куки за месење тесто
 • Копче за удобно ослободување и отстранување на додатоците
 • Тивко работење
 • Ергономски дизајн
 • Термички осигурувач против прегревање
 • Влезна моќност 400 W
 • Должина на кабелот за напојување: 1,2 m
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50-60 Hz
 • Копче за удобно ослободување и отстранување на додатоците
 • Тивко работење
 • Ергономски дизајн
 • Термички осигурувач против прегревање
 • Влезна моќност 400 W
 • Должина на кабелот за напојување: 1,2 m
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50-60 Hz
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.