-12%

SENCOR Миксер SHM 5206WH – EUE3

– Turbo копче
– Кутија за додатоците
– Тивко работење
– Лесно за одржување и чистење


Original price was: 2,160.00 ден.Current price is: 1,899.00 ден.

Спореди

Опис

  • 5 брзини
  • Turbo копче
  • Кутија за додатоците
  • Тивко работење
  • Лесно за одржување и чистење
  • Термален прекинувач против презагревање
  • Моќност: 500W
  • Должина на кабел: 1.2m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.