-12%

BOSCH Миксер MFQ 36460S

 • Боја: бела/светло сива
 • Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
 • 5 работни брзини
 • Приклучна сила: 450 W4,999.00 ден 4,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела/светло сива
 • Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
 • 5 работни брзини
 • Одвоена типка за изфрлање на додатокот
 • Намотување на кабел на апаратот
 • Прилагоден и за леваци
 • 2 турбо маталки за мешање
 • 2 стабилни маталки за месење
 • Сад за мешање или месење
 • Сталак за мешање за едноставна употреба
 • Приклучна сила: 450 W
 • Димензии (v x š x d): 260x300x250 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.