-12%

BOSCH Микровална BFL 554MS0

 

 • Црна завршница со инокс лајсни
 • 25 литри капацитет
 • 900 W jачина
 • Мемори програма32,300.00 ден 28,420.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална моќност: 900 W;
 • 5 функции на микровалната (90 W, 180 W360 W600W, 900 W)
 • Волумен: 25л.
 • LED бел дисплејсо електронски програмер за автоматско стартување и запирање
 • Управување: едноставно со помош на 2 регулатори(pop-up)
 • Отворање на страна : Лево
 • AutoPilot7 -7 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
 • Стаклен ротирачки тањир од 31.5 см.
 • Автоматско препознавање на килажата
 • LED осветлување
 • Мемори програма
 • Копче за отварање на вратата
 • Копче за вклучување / исклучување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.