-12%

BOSCH Микробранова FFL 020MS2

– Серија 2
– Микробранова печка
– Црна боја со сребрена лента
– Капацитет 20л


10,650.00 ден 9,370.00 ден

Спореди

Опис

 • Серија 2
 • Микробранова печка
 • Црна боја со сребрена лента
 • Капацитет 20л
 • Моќност 800W
 • 5 степени на контрола
 • Самочистење со Хидролиза
 • Врата со сигурносно стакло
 • ЛЕД осветлување
 • Одмрзнување
 • Подгревање јадење
 • Брза припрема
 • Димензии 44×26 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.