-12%

KONCAR Микробранова M 20SM1

– Боја сребрена
– Димензии ВхШхД (mm) 258x440x358
– Капацитет (L): 20
– Вкупна моќ (W): 1050


5,590.00 ден 4,920.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја сребрена
  • Димензии ВхШхД (mm) 258x440x358
  • Капацитет (L): 20
  • Вкупна моќ (W): 1050
  • Повеќе степени на моќ
  • Време за припрема на храната
  • Функција за одмрзнување
  • Вртечки тањир (mm): 255
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.