-13%

GORENJE Микробранова MO4250CLI

– Волумен: 20 l
– SuperSize површина за печење
– Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
– Максимална моќност на микробрановата: 700 W


9,760.00 ден 8,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Слонова коска
 • Лакирана
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Стакло
 • Начин на отварање на вратата: Рачка
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Волумен: 20 l
 • SuperSize површина за печење
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
 • Максимална моќност на микробрановата: 700 W
 • Број на инфра греjачи: 1
 • Јачина на инфра грејачот (грил): 800 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна
 • технологија (HVT)
 • Механичко управување
 • Начин на управување: Копче
 • Часовен опсег (min): 30 min
 • Начини на загревање:
 • Број на комбинирани опции на загревање: 3
 • Број на програми со грил: 1
 • Комбинирано греење: Микробранови + грил
 • Временско
 • Сигурносен прекинувач
 • Ротирачка решетка за скара
 • Начин на загревање: Кварцно
 • Димензии (ШxВxД): 45..50 × 28..90 × 36..10 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 52..50 × 33 × 41 cm
 • Нето тежина на апаратот: 122 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 14 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 5 W
 • Приклучна моќ: 1.080 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.