-13%

GORENJE Микробранова MO20A3B

 • Боја: Црна
 • Волумен: 20 l
 • Врата: Стакло
 • Приклучна моќ: 1.280 W7,580.00 ден 6,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна
 • Лакирана
 • Врата: Стакло
 • Материјал на челната плоча: Лакирана
 • Начин на отварање на вратата: Копче
 • Отвoрање на врата: Лево
 • Ултра ладна врата (UCD)
 • Волумен: 20 l
 • Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
 • Максимална моќност на микробрановата: 800 W
 • Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
 • Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
 • Електронско управување
 • Дисплеј за прикажување на времето
 • Паметно управување
 • Комбинирано греење: Микробранови
 • AquaClean функција
 • Автоматско мени
 • Дефиниран старт на готвење
 • Заклучување за заштита од деца
 • Сигурносен прекинувач
 • Ротирачка стаклена чинија
 • Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
 • Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 11 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W
 • Приклучна моќ: 1.280 W
 • Осигурувач: 8 A
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.