-12%

BOSCH Микробранова FFL 020MW0

– Серија 2
– Микробранова печка
– Бела боја
– Капацитет 20л


9,630.00 ден 8,480.00 ден

Спореди

Опис

 • Серија 2
 • Микробранова печка
 • Бела боја
 • Капацитет 20л
 • Моќност 800W
 • 5 степени на контрола
 • Самочистење со Хидролиза
 • Врата со сигурносно стакло
 • ЛЕД осветлување
 • Одмрзнување
 • Подгревање јадење
 • Брза припрема
 • Димензии 44×26 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.