-12%

KONCAR Микробранова M 20BEG1

– Димензии ВхШхД (mm) 258x440x358
– Капацитет (L): 20
– Вкупна моќ (W): 2050
– Грил греач (W): 1000


6,260.00 ден 5,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја бела
  • Димензии ВхШхД (mm) 258x440x358
  • Капацитет (L): 20
  • Вкупна моќ (W): 2050
  • Грил греач (W): 1000
  • Повеќе степени на моќ
  • Време за припрема на храната
  • Функција за одмрзнување
  • Вртечки тањир (mm): 255
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.