-12%

BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E

 • Енергетска класа F
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 3
 • Број на програми : 427,700.00 ден 24,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Енергетска класа: F
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 52 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 4
  -Интензивна 70 ° C, Еко 50, 1 H 65 ° C,Pre-плакнење
 • 3 температури
 • Потрошувачка на вода: 11,7L
 • ActiveWater хидрауличен систем
 • Дозирање асистент
 • EcoSilence диск инвертор мотор
 • Aqua-Sensor-сензор за полнење
 • Технологија за заштита на стакло: исклучително нежна нега на вашите деликатни чаши
 • Автоматска детекција на детергенти
 • Уред за промена на топлина
 • Техника за наизменично испирање
 • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
 • Кошница за прибор за јадење во долната корпа
 • Горни полици за чаши (2x)
 • XXL корпа-сребрена боја
 • Управување одозгора
 • Електронски приказ за преостанато време во минути
 • Звучен сигнал за крај на перењето
 • InfoLight
 • Боја на дисплејот: црвена
 • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
 • Систем за заштита на време
 • Класа на ефикасност на сушење: F
 • AquaStop
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Димензии (В x Ш x Д): 815-875 x 600 x 550

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.