-12%

BOSCH Машина за садови SMV 4HTX24E

– Капацитет 12 комплети
– Енергетска класа: E
– Потрошувачка на енергија/вода годишно: 258kWh/2660 l
– EcoSilence Drive инвертер мотор


38,500.00 ден 33,880.00 ден

Спореди

Опис

 • Целосно вградна машина за садови
 • Контрола преку мобилна апликација Home Connect
 • ExtraDry: темелно сушење на садовите
 • Кошници VarioFlex: подобра флексибилност за повеќе садови
 • Silence on demand: намалување на буката до 30 мин преку Home Connect
 • Favourite функција
 • InfoLight: црвено светло на подот индицира дали е вклучена или исклучена
 • Капацитет 12 комплети
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка на енергија/вода годишно: 258kWh/2660 l
 • Потрошувачка на енергија/вода при просечен циклус: 0.9kWh/9.5 l
 • Бучност: 48dB(A) re 1 pW
 • Machine Care
 • AquaSensor и сензор за полнење
 • Асистент за дозирање
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • Автоматско препознавање на средства за чистење
 • Самочистечки трослојни филтри
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик Polinox
 • Електронски приказ на преостанато време
 • Одложен старт: 1 – 24 h
 • AquaStop: доживотна гаранција за штети предизвикани од вода
 • Заштита на чаши
 • Димензии (VxŠxD): 81.5×59.8x55cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.