-12%

BOSCH Машина за садови SGI 4HVS31E

– Енергетска класа: E
– Потрошувачка енергија / вода: 94 kWh / 9.5 l
– Капацитет: 13 комплети
– Бучност: 46 dB(A) re 1 pW


Original price was: 43,630.00 ден.Current price is: 38,390.00 ден.

Спореди

Опис

 • Функција ExtraDry: опција за темелно сушење на садови кои тешко се сушат
 • VarioFlex и VarioDrawer корпи
 • Функција „Омилено“: персонализирана функција која се активира со едноставен допир
 • Дисплеј од 7 делови
 • AquaStop: 100% гаранција на оштетувања настанати од вода до крајот на животниот век
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка енергија / вода: 94 kWh / 9.5 l
 • Капацитет: 13 комплети
 • Бучност: 46 dB(A) re 1 pW
 • Бр. на програми – 6: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Интензивно 70 °C, 1h 65 °C, Тивок програм 50 °C, Favourite
 • Бр. посебни функции – 3: Extra Dry, Half Load, SpeedPerfectPlus
 • AquaSensor, сензор за полнење
 • Асистент за дозирање
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • Автоматско препознавање на средства за чистење
 • Филтер систем за самочистење со трослоен брановиден систем на филтрација
 • Rackmatic – горната корпа се подесува по висина (тростепена)
 • Одложен старт: 1 – 24 h
 • Димензии (VxŠxD): 81.5 x 59.8 x 57.3 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.