-12%

BOSCH Машина за садови SGV 4HTX31E

– Серија 4
– 60цм
– Инокс
– Капацитет 12 комплети


38,500.00 ден 33,880.00 ден

Спореди

Опис

 • Серија 4
 • Вградна машина за миење садови
 • 60цм
 • Инокс
 • Капацитет 12 комплети
 • ЛЕД Дисплеј
 • ИНВЕРТЕР мотор
 • 6 програми + 4 посебни функции
 • Половично полнење
 • Info light светлосен показател на подот за крај на програмата
 • Тајмер до 24 часа
 • DossageAssist осигурува оптимални резултати на миење и потивка работа
 • Favourite функција – персонализирана функција со еден допир
 • ExtraDry исклучително темелн начин на сушење дури и за садови кои тешко се сушат
 • Vario кошници
 • Горна кошница прилагодлива по висина
 • Корпа за прибор за јадење
 • Самочистечки филтер
 • AquaStop доживотна заштита од протекување вода
 • Систем за заклучување од деца
 • Бучност 46dB
 • Нова Е Енергетска класа
 • Димензии 81.5×59.8×55 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.