-13%

ISKRA Тостер со грил YD881A

– Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
– Моќност на котелот: 1700 W
– Регулација на температура за секоја плоча посебно


Original price was: 4,600.00 ден.Current price is: 3,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  • Моќност на котелот: 1700 W
  • Регулација на температура за секоја плоча посебно
  • 2 плочи од нелеплив материјал
  • можност за користење на една или две плочи за скара
  • можност за отварање на 1800 за користење поголема површина за скара
  • едноставно отстранување на плочите за миење
  • Димензи: 340 х 240mm
  • Вграден одвод за одлив на масти

Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.