-12%

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

– 5 температури 150/170/190/220/230 ° C
– Титаниумска површина на металните плочки
– Тенок дизајн
– Должина на кабел 180 cm


1,870.00 ден 1,650.00 ден

Спореди

Опис

 •  5 температури 150/170/190/220/230 ° C
 • Титаниумска површина на металните плочки
 • Тенок дизајн
 • Должина на кабел 180 cm
 • Дигитален дисплеј
 • Време на загревање 180 ° C: 1 min.
 • Време на загревање 220 ° C: 2 min.
 • Површина на металот за пеглање: 100 × 25 mm
 • Димензии (Ш × Д × В): 285 × 32 × 36 mm
 • Тежина: 235 g
 • Гранација 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.