-14%

BOSCH Електрична косилка ARM 32

– Моќ на мотор – 1200 W
– Ширина сечење – 32 cm
– Подесување на висина на сечење: 3 позиции (од 20 – 60 mm)


7,400.00 ден 6,400.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќ на мотор – 1200 W
  • Ширина сечење – 32 cm
  • Макс. вртежен момент – 13 Nm
  • Прецизно сечење до ивица, благодарение на чешелот за трева
  • Подесување на висина на сечење: 3 позиции (од 20 – 60 mm)
  • Заштита од прегревање на мотор
  • Ергономска дршка
  • Тежина – 6.8 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.