-13%

RAPTER Агрегат на бензин GG-200 1,8-2 kW

– Мотор: еден цилиндер, 4 такта, ладење на воздух, OHV
– Капацитет на мотор: 163 CC
– Максимална моќност на моторот: 4.1kW
– Рачно вклучување


33,930.00 ден 29,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Волтажа: 230 / 120V
  • Фреквенција: 50/60 Hz
  • Мотор: еден цилиндер, 4 такта, ладење на воздух, OHV
  • Капацитет на мотор: 163 CC
  • Максимална моќност на моторот: 4.1kW
  • Рачно вклучување
  • Резервоар: 15 L
  • Времетраење на циклус: 13 часа
  • Резервоар за масло: 0.6 l
  • Максимална моќност: 2.0 kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.