-13%

BOSCH Електрична пила UniversalChain 40

– Снага на мотор: 1.800 W
– Должина сечиво: 40 cm
– Брзина ланец: 12 m/s
– Ланец: Хромиран


10,910.00 ден 9,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Снага на мотор: 1.800 W
  • Должина сечиво: 40 cm
  • Брзина ланец: 12 m/s
  • Ланец: Хромиран
  • Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва
  • SDS промена на ланец без на алат
  • Странично поставен резервоар за масло: (250 ml) со индикатор за ниво
  • Тежина (со ланец и меч): 4,3 kg
  • Обем на испорака: КАРТОН
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.