-13%

ISKRA Бензиска коса / тример за трева TU430SEU

– Волумен на моторот: 42,7 cm3
– Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
– Мотор: двотактен


Original price was: 13,210.00 ден.Current price is: 11,490.00 ден.

Спореди

Опис

Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина
1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литри гориво

Карактеристики на производот

  • Волумен на моторот: 42,7 cm3
  • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
  • ** Број на вртежи на моторот (глава со конец): ** 6525 вртежи во минута
  • ** Број на вртежи на моторот (глава со острица): **: 6900 o / min
  • Мотор: двотактен
  • Волумен за гориво: 1,2 л
  • Должина на рачка: 1640 мм
  • Со две рачки
  • Глава со конец: ø 430 mm
  • Глава со нож: ø 255 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.