-13%

AL-KO Косилка за трева 3.22 SЕ

– Моќност: 1000W / 220V
– Широчина на сечење: 32цм
– Височина на сечење: 20-60мм


Достапност:

Нема на залиха

4,990.00 ден 4,320.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност: 1000W / 220V
  • Широчина на сечење: 32цм
  • Височина на сечење: 20-60мм
  • Подесување на височина: 3 позиции
  • Волумен на корпа: 30Л
  • Teжина: 10 кг
  • До 250 m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.