-13%

BOSCH Електричени ножици за жива ограда EasyHedgeCut 45

– Снага на мотор: 420 W
– должина на нож: 450 mm
– Растојание на нож: 16 mm


Original price was: 5,000.00 ден.Current price is: 4,350.00 ден.

Спореди

Опис

  • Снага на мотор: 420 W
  • должина на нож: 450 mm
  • Растојание на нож: 16 mm
  • Тежина: 2,5 kg
  • Обем на испорака: штитник за нож КАРТОН
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.