-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Universal Aquatak 130

– Макс. притисок: 130 bar
– Снага на мотор: 1.700 W
– Макс. проток: 380 l/h


12,890.00 ден 11,210.00 ден

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 130 bar
  • Снага на мотор: 1.700 W
  • Макс. проток: 380 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на црево: 6 m (PVC) должина на напонски кабел: 5м
  • Тежина (без прибор): 7,8 kg
  • Обем на испорака: Филтер за вода, Стандардна млазница, нова млазница 3 во 1, пиштол за висок притисок, Млазница за течност за перење, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.