-13%

BOSCH Перачи под висок притисок Easy Aquatak 110

– Макс. притисок: 110 bar
– Снага на мотор: 1.300 W
– Макс. проток: 330 l/h


7,240.00 ден 6,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Макс. притисок: 110 bar
  • Снага на мотор: 1.300 W
  • Макс. проток: 330 l/h
  • Макс. температура проток: 40 °C
  • должина на кабел: 5 m
  • должина на црево: 3 m (PVC)
  • Тежина (без прибор): 3,8 kg
  • Обем на испорака: Филтер за вода, 5м црево за висок притисок, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.