-13%

BOSCH Батериски тример EasyGrassCut 18-230

– Снага на мотор: 18V/2,0 Ah
– Време на полнење на батеријата: 50 минути
– Време на употреба: 84 минути
– Пречник на сечење: 23 см


Original price was: 8,890.00 ден.Current price is: 7,730.00 ден.

Спореди

Опис

  • Снага на мотор: 18V/2,0 Ah
  • Време на полнење на батеријата: 50 минути
  • Време на употреба: 84 минути
  • Пречник на сечење: 23 см
  • Тежина: 2,1 кг.
  • Батерија 18V, 2,0Ah
  • Брз полнач и конец/жица
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.