-13%

BOSCH Батериски ножици за жива ограда и трева ISIO3

– време на полнење 3,5h

– време на користење со едно полнење дo 50 min.


5,620.00 ден 4,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Li батерија 3,6 V
 • Растојание на нож 8 mm
 • Ширина сечиво за трева 80 mm
 • Должина сечиво 80//120 mm
 • Ласерски изработени ножеви за квалитетно сечење
 • SDS системи змена на нож
 • Функција против блокирање
 • Време на полнење 3,5h
 • Време на користење со едно полнење дo 50 min.
 • Тежина 0.55 kg.
 • Обем на испорака: нож за ограда; нож за трева; полнач и мека торба
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.