-13%

BOSCH Батериски ножици за жива ограда и трева ASB 10,8 LI SET

– Li батерија 10,8 V
– Растојание на нож 8 mm
– Ширина сечиво за трева 80 mm
– Должина сечиво 120/200 mm


Original price was: 9,750.00 ден.Current price is: 8,480.00 ден.

Спореди

Опис

 • Li батерија 10,8 V
 • Растојание на нож 8 mm
 • Ширина сечиво за трева 80 mm
 • Должина сечиво 120/200 mm
 • Ласерски изработени ножеви за квалитетно сечење
 • SDS системи замена на нож
 • Функција против блокирање
 • Индикатор за наполнета батерија во 4 степени
 • Време на полнење 3 h
 • Време на користење со едно полнење дo 100 min.
 • Тежина 0.9 kg.
 • Обем на испорака: картонско паковање
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.