-13%

AL-KO Косилка за трева 3.82 SE

– Моќност: 1400W / 220V
– Широчина на сечење: 38цм
– Височина на сечење: 20-60мм


9,050.00 ден 7,870.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 1400W / 220V
  • Широчина на сечење: 38цм
  • Височина на сечење: 20-60мм
  • Подесување на височина: 3 позиции
  • Волумен на корпа: 37Л
  • Teжина: 13кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.