-13%

ISKRA Бензиска ножица/тример за жива ограда XY HT260B

– Воздушно ладење на мотор
– Јачина: 0,75 kW (1.0 KM)
– Вртежи: 3000 okr/min


10,900.00 ден 9,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Волумен на мотор: 26,3 cm3
 • Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен
 • Воздушно ладење на мотор
 • Јачина: 0,75 kW (1.0 KM)
 • Врежи: 3000 okr/min
 • Брзина на вртежи без оптеретување: 7500 okr/min
 • Ширина на сечиво (max): Ø 23 mm (0,9”)
 • Должина на сечиво: 560 mm (22”)
 • Должина на мачот: 600 mm (23,6”)
 • Капацитет на гориво: 0,5 L
 • Вибрации (предна рачка): 6,944 m/s2
 • Вибрации (задна рачка): 5,331 m/s2
 • Димензии на пакување (v mm): 215 (в) x 1070 (ш) x 240 (д)
 • Нето тежина: 4,8 kg
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.