-9%

XIAOMI Беззична слушалка Youth Black

– Време на полнење: 2 часа
– Време за зборење: 3 часа
– Bluetooth опсег: без пречки до 10m


Original price was: 1,100.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Спореди

Опис

  • Димензии: 5.60×1.00×0.80 cm
  • Тежина 6,5
  • Конекција: Wireless
  • Функции: Одговарање на телефон, Bluetooth, Микрофон, Мулти-конекција, Менување на песни, Voice control
  • Батерија (mAh): 60mAh Li-ion battery
  • Време на полнење: 2 часа
  • Време за зборење: 3 часа
  • Bluetooth опсег: без пречки до 10m
  • Боја: црна
  • USB кабел за напојување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.