-10%

XIAOMI Батерија POWER BANK 2C – 20000 mAh

– Време на полнење: 6.2 часа со ( 9V/2A or 12V/1.5A); околу 10 часа ( 5V/2A)
– Димензии: 135.5 x 67.6 x 23.9 mm
– Тежина: 400g


Original price was: 2,320.00 ден.Current price is: 2,099.00 ден.

Спореди

Опис

  • Батерија: Lithium-ion Polymer
  • Micro USB
  • Влезна волтажа: DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Излезна волтажа: 2* DC 5.1V/2.4A, 9V/2A 12V/1.5A (18W Max)
  • Капацитет: 20000mAh 3.85V (77Wh)
  • Време на полнење: 6.2 часа со ( 9V/2A or 12V/1.5A); околу 10 часа ( 5V/2A)
  • Димензии: 135.5 x 67.6 x 23.9 mm
  • Тежина: 400g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.