-9%

XIAOMI Батерија POWER BANK 2S – 10000mAh SILVER

– Micro USB
– Димензии: 147×71.2×14.2mm
– Тежина: 230 g


1,600.00 ден 1,449.00 ден

Спореди

Опис

  • Батерија: Lithium-ion Polymer
  • Micro USB
  • Влезна волтажа: 5.0V2.0A / 9V2.0A / 12V1.5A
  • Излезна волтажа: 5.1V2.4A / 9V1.6A MAX / 12V1.2A MAX
  • Димензии: 147×71.2×14.2mm
  • Тежина: 230 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.