-11%

XIAOMI Слушалки BASIC SILVER

– Тежина: 14g
– Должина на кабел: 1.25m
– Моќ: 5mW


Original price was: 730.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Спореди

Опис

  • Слушалки: 32Ω
  • Тежина: 14g
  • Должина на кабел: 1.25m
  • Моќ: 5mW
  • Фреквенции: 20-20,000Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.