-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIV 87NSF0

– Low Frost
– Енергетска класа F
– Волумен на ладилникот 199 l
– Волумен на замрзнувачот 69 l


Original price was: 49,990.00 ден.Current price is: 43,910.00 ден.

Спореди

Опис

 • Low Frost
 • Енергетска класа F
 • Волумен на ладилникот 199 l
 • Волумен на замрзнувачот 69 l
 • Вкупен волумен 268 l
 • Време на чување на намирниците без ел. енергија 22 h
 • Годишна потрошувачка: 277 kWh
 • LED осветлување
 • Сад за мраз
 • 3 сада за јајца
 • Број на полици на вратата: 4
 • MultiBox сад со брановидно дно за зеленчук и овошје
 • Број на полици од сигурносно стакло: 5 (4 подесиви по висина)
 • Бучност 39 dBA
 • Димензии (ŠxVxD) 54 cm x 177 cm x 55 cm
 • Вградни димензии: 56 cm x 177,5 cm x 55 cm
 • Тежина 59,3 kg
 • Компресор: 1
 • Звучен сигнал за оставена отворена врата
 • Супер замрзнување со автоматика за замрзнување
 • Електронско ракување и подесување на температура со LED приказ
 • Број на фиоки за замрзнување: 2 од тие 1 BigBox
 • Напон: 220 V – 240 V
 • Гарнација 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.