-13%

VOX Телевизор LED 55A11U314B Smart UHD

– Големина: 55″ (139 см)
– Екран:Direct LED slim
– Разолуција: 4K (3840 x 2160)
– Smart


Original price was: 27,480.00 ден.Current price is: 23,900.00 ден.

Спореди

Опис

  • Големина: 55″ (139 см)
  • Екран:Direct LED slim
  • Разолуција: 4K (3840 x 2160)
  • Smart
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
  • Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10+HLG
  • 3 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+, LAN (RJ45)
  • Боја: црна
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.