-14%

FAVORIT Телевизор 32DN4M3T2S2A – ANDROID

– Дијагонала 32” (80cm)
– Екран led
– Резолуција 1366×768 (hd ready)
– Тјунер digitalen dvb-t2/s2


8,100.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала 32” (80cm)
 • Екран led
 • Резолуција 1366×768 (hd ready)
 • Тјунер digitalen dvb-t2/s2
 • Осветлување 200 cd/m2 +/-10%
 • Време на одговор 8 ms
 • Ѕmart
 • Wireless
 • Поврзување scart, hdmi x3, vga, usb x2, поддржува cl+, wi-fi
 • Монтажа на ѕид vesa (200mm x100mm)
 • Андроид оперативен систем аndroid 11
 • Боја на рамка црна
 • quad core 1.2ghz
 • memory 8gb, ram 1gb
 • Јазик македонски; англиски; хрватски; српски
 • Поддржува апликации на google play
 • pvr функција за снимање на содржина
 • Останато – поддржува безжична тастатура; повеќејазично мени
 • dvb-c
 • dvb-t2/s2
 • Звучници 2x10w
 • Ногарки метални
 • Димензии со држач (шxвxд): 730mm x 470mm x 225 mm
 • Димензии без држач (шxвxд) 730mm × 442mm × 86 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.