-16%

VIVAX Ѕидна греалка WMH-2001B

– Моќност 2000 W
– 2 степени на моќност: 1000/2000W
– Тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање
– Заштита од прегревање


Достапност:

Нема на залиха

3,450.00 ден 2,890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка
 • Моќност 2000 W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање
 • Димензии ШхВхД: 45,3х18,2х11,3 см
 • Тежина 1,9 кг
 • Заштита од прегревање
 • Вграден керамички греач
 • Поставување на ѕид
 • on / off прекинувач
 • Далински управувач
 • 12 месеци гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.