-14%

KUMTEL Кварцна греалка LX-2830

– Моќ: 800-1600W
– 4 кварцни цевки
– Вентилатор за дување
– Рачка за пренесување


Достапност:

Нема на залиха

2,690.00 ден 2,300.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќ: 800-1600W
  • 4 кварцни цевки
  • Вентилатор за дување
  • Рачка за пренесување
  • Прилагодлив термостат
  • 2 нивоа на моќност
  • Заштита од превртување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.