-19%

KUMTEL Кварцна греалка LX-2820

 • Лесен за носење
 • Моќ: 600 – 1200 – 1800W
 • 3 кварцни цевки
 • 2 Прекинувачи1,290.00 ден 1,050.00 ден

Спореди

Опис

 • Лесен за носење
 • Моќ: 600 – 1200 – 1800W
 • Димензии: 125 x 277 x 530 мм
 • 3 кварцни цевки
 • 2 Прекинувачи:
  -еден за управување со грејни елементи, а другиот за контрола на температурата
 • Препорачана површина (м2): 12 – 17

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.